אנדרטאות באבן

  אומנות אנדרטאות

  אומנות אבן לעיצוב אנדרטאות ומצבות הינה תחום עיצוב שמטרתו להדגיש ולהנציח את חייו של הנפטר. אנשים רבים שאיבדו אדם קרוב, מחפשים דרכים שונות להראות את אהבתם, הערכתם והעצב שלהם, בנוגע לאובדן שהם חוו. באמצעות אומנות אבן מעצבי מצבות ואנדרטאות יכולים לספק אינספור דרכים שונות לייחד ולתת ביטוי לסגנון האישי שלכם ושל הנפטר.

  שיטות שונות לאומנות באבן

  בין השיטות הפופולאריות לאומנות באבן למצבות ואנדרטאות, אחת השיטות הפופולאריות ביותר הינה השיטה של חריטה על האבן, שממנה עשויה המצבה או האנדרטה. חריטה על אבן שנעשית באמצעות מגוון כלים קלאסיים אך גם חדשניים. כמו למשל חריטה על אבן באמצעות לייזר. שיטה נוספת לאומנות באבן משלבת ציורים ותמונות על האבן או המצבה. בשיטה הזאת אתם יכולים לבחור מאינספור דגמים שונים של עיצובים, מדהימים, בסגנונות שונים שיעזרו לכם להנציח את אהוביכם על הצד הטוב ביותר.
  שיטה נוספת לאומנות באבן היא השימוש באבנים שונות יחדו או באבן אחת ומעוצבת. אשר יוצרת את המראה היוקרתי והמרשים של מצבה או אנדרטה מושלמות.

  סוגי אבנים

  רוב המצבות שנעשו במאות השנים האחרונות עשויות מכמה סוגי סלע: שיש, צפחה וגרניט הם שלושת הגדולים בתחום. בתי קברות ישנים יותר נוטים להשתמש בסלע שהיה זמין במקום, כך שהם יכולים להשתנות. הסוגים העיקריים של אבנים הינם בזלת, גרניט ושיש. אשר לכל אחד מהם היתרונות שלו והיכולת שלו להתמודד עם איתני מזג האוויר והזמן.

  חברת אבנים אומנות באבן

  חברת אבנים בהנהלתו של טל חזן, מתמחה במגוון רחב של עיצובים שונים של אנדרטאות באמצעות אומנות מהממת. הצוות המקצועי בבית המלאכה שלנו, פועל ביסודיות, מקצועיות ומתוך השליחות. לספק לכם את האומנות באבן היפה ביותר שתלווה את האהובים עליכם במנוחתם האחרונה. מגובים בניסיון של שלושים שנים, הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה, שאלה ועוד. ואם זה לא מספיק נשמח להזמין אתכם לבית המלאכה שלנו, שם תוכלו לחזות במו עיניכם באומנות המרהיבה של האנדרטאות שלנו. צרו קשר כבר היום לבחירת האומנות המושלמת למצבה או האנדרטה המושלמת להנצחה שלכם.


   WhatsApp-Image-2018-12-04-at-09.24.55

   צרו קשר לפרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי