אנדרטאות למבנים

  אנדרטאות מבנים היסטוריים וארכיאולוגיים

  אנדרטה היא סוג של מבנה שנוצר במפורש כדי להנציח אדם או אירוע, או שהפך לרלוונטי לקבוצה חברתית, כחלק מהזיכרון שלהם בזמנים היסטוריים או מורשת תרבותית. הכוללת תחומים כגון : אמנות, התוכן ההיסטורי, הפוליטי והטכני של האנדרטה. בנוסף לכך חלק מהאנדרטאות מספקות חשיבות אדריכלית. חלק מהאנדרטאות הראשונות היו דולמנים או מנהירים, שהם מבנים מגאליתיים שנבנו למטרות דת או לוויה. דוגמאות לאנדרטאות כוללות פסלים, אנדרטאות מלחמה, מבנים היסטוריים, אתרים ארכיאולוגיים ונכסי תרבות. אם יש עניין ציבורי בשימור, אנדרטה יכולה למשל להירשם כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו או במשרדים ממשלתיים שונים.

  אנדרטאות

  מקור המילה "אנדרטה" מקורו ב-mnemosynon היוונית והלטינית moneo, monere, שפירושה 'להזכיר', 'לייעץ' או 'להזהיר'. מה שמרמז שאנדרטה מאפשרת לנו לראות את העבר באופן שבו האמן בחר להציגו. בנוסף אנדרטה עוזרת לנו לדמיין את מה שעתיד לבוא בעתיד. באנגלית המילה "מונומנטלית" משמשת לעתים קרובות בהתייחסות למשהו בעל גודל ועוצמה יוצאי דופן, כמו בפיסול מונומנטאלי, אבל גם במשמעות פשוטה של ​​כל דבר שנעשה כדי להנציח את המתים, כאנדרטה לקבורה או דוגמה אחרת לאמנות של קבורה. אנדרטאות מלוות אותנו כבר שנים רבות ומשמשות דרך מצוינת עבור קהילות לציין ולזכור מקרים ואירועים שונים.

  חברת אבנים הכתובת שלכם לאנדרטת זיכרון

  חברת אבנים בהנהלתו של טל חזן, מתמחה במגוון רחב של עיצובים שונים של אנדרטאות, שעושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, לצד אנשי המקצוע המוכשרים ביותר. כל זאת על מנת לספק לכם אנדרטה מרגשת, שתפגע בדיוק בדרישות שלכם.
  הצוות המקצועי של חברת אבנים מתייצב עבורכם ופועל ביסודיות, מקצועיות ומתוך השליחות למען זיכרון של חיילים, פוליטיקאים, קורבנות טרור ועוד. המטרה שלנו היא לספק לכם את ההנצחה היפה ביותר, בשילוב של מוטיבים אומנותיים לפי בחירתכם. בעזרת ניסיון של שלושים שנים, הצוות שלנו ישמח לשרת אתכם בכל צעד בדרך לאנדרטת זיכרון מכובדת, יוקרתית ומרשימה. חברת אבנים רוצה להזמין אתכם לבית המלאכה שלנו, שם תוכלו לחזות במו עיניכם באומנות המרהיבה של האנדרטאות שלנו. צרו עימנו קשר כבר היום לבחירת אנדרטת זיכרון המושלמת להנצחה שלכם.

   


   WhatsApp-Image-2018-12-04-at-09.24.55

   צרו קשר לפרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי