בניית אנדרטה להנצחה

  הנצחת אירועים ואנשים חשובים

  אנדרטה הינה מבנה שנבנה במפורש על מנת להנציח אירוע או אדם חשובים. או מבנה שמבקש להנציח רגע בהיסטוריה, שהפך לרלוונטי לקבוצה חברתית כחלק מהזיכרון הקולקטיבי של אותה קבוצה. אנדרטה יכולה להנציח חגים, אירועים היסטוריים או מורשת תרבותית, סגנון אומנותי, אידיאולוגיה פוליטית, רעיון דתי ועוד. בניית אנדרטאות בדרך כלל לוקחת בחשבון את החשיבות האדריכלית של האנדרטה, ואת האמירה שהמוטיבים האומנותיים אמורים לקדם. בניית אנדרטאות הינה משימה קשה ומסובכת, שצריכה להיעשות על ידי צוות אדריכלים, בנאים, אמנים ופסלים. שעובדים יחדו על מנת לבנות אנדרטה שגם תקרין אמירה כלשהי וגם יהיו נאים לעין. בניית אנדרטאות על ידי אדריכלים מאפשר לנו לשפר את המרחב הציבורי.

  סוגי אנדרטאות שונות

  המטרה והמסר של אנדרטאות משתנים בהתאם לצרכים השונים, של הקהילה בה היא מוקמת, הסביבה הטבעית, והאמירה שהאנדרטה אמורה להנציח או לקדם. בין סוגי נושאי ההנצחה באמצעות אנדרטאות, הפופולאריים ביותר:
  – אנדרטה לנופלים
  – אנדרטה לנפגעי פעולות טרור ואיבה
  – אנדרטה לאישים פוליטיים חשובים
  – אנדרטה לציון תנועה חברתית או פוליטית משמעותית
  – אנדרטה לספורטאים והישגים ספורטאים
  – אנדרטת ידידות בין מדינות או ערים
  – אנדרטה לחסידי אומות עולם

  בנוסף אנדרטאות נבדלות אחת מהשנייה באמצעות הסגנון הדקורטיבי, חומרי הגלם שנבחרו, המיקום, השילוב או חוסר שילוב האנדרטה עם הסביבה, צורה ועוד.
  אנדרטאות שונות יכולות להיות פסל או תמונה על קיר אבן, שמתארים יצירה אומנותית שמטרתה להנציח נושא מסוים.

  הקמת אנדרטה על ידי המומחים של אבנים

  חברת אבנים בהנהלת טל חזן, מזמינה אתכם להצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים. עבורם עיצבנו והקמנו אנדרטאות. הצוות של חברת אבנים מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומי הפיסול, עיצוב באבן, אדריכלות נוף ועוד. הצוות שלנו מתמחה במגוון רחב של עיצובים ומגובה בניסיון עשיר ומגוון של יותר משלושים שנה. הצוות האיכותי של אבנים כולל פסלי אבן, אדריכל ואמנים. שפועלים ביחד על מנת לבנות את האנדרטאות המכובדות והמרשימות ביותר שתראו. כל זאת לצד תודעת השירות והמקצועיות הטובה ביותר, ובמחיר המשתלם ביותר. בחירה באבנים לבניית אנדרטאות, הינה בחירה באיכות ומקצועיות ללא פשרות.


   WhatsApp-Image-2018-12-04-at-09.24.55

   צרו קשר לפרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי