מפעל הנצחה

  אמן ופסל באבן

  אתר הנצחה הינו חפץ המשמש מוקד לזיכרון או הנצחה של משהו, בדרך כלל אדם משפיע, נפטר או אירוע היסטורי, לרוב טרגי. צורות פופולאריות של אנדרטאות כוללות חפצים ציוני דרך או יצירות אמנות כגון פסלים, ציורי קיר או מזרקות ופארקים.

  סוגים שונים של אתרי הנצחה

  ישנם סוגים רבים של אתרי הנצחה, אשר נבדלים האחד מהשני בשל הסיבה שהם מנציחים, הגודל שלהם, המיקום שלהם, והסגנון שלהם. למשל אתר הנצחה ציבורי לחיילים שנפלו במלחמה, בדרך כלל תכלול פסל של חייל, או טנק. לעומת זאת קיימים אתרי הנצחה פרטיים, אשר בוחרים להקים משפחות של חיילים. על מנת לתת דוגמה שאינה קשורה למלחמה, הקמת אתר הנצחה יכול גם להיעשות על ידי פסל בכניסה לעיר ולשכונה.
  אתרי הנצחה גם נבדלים בסגנון שלהם. הם יכולים להיות פארק שלם או פסל, או אפילו מגרש משחקים.

  הקמת אתרי הנצחה בהתאמה אישית

  אם ברצונכם להקים את הנצחה מסיבה כלשהי, וחשוב לכם שאתר ההנצחה יקרין סגנון או אמירה כלשהיא. מומלץ לפנות לחברה מומחית להקמת אתרי הנצחה. חברה שתוכל לקחת את החזון שלכם, או להציע לכם חזון משלה. ולבצע אותו על הצד המכובד והמקצועי ביותר. חברה שתוכל להכיל את המסר ולעזור לכם להפיץ אותו באמצעות אתר ההנצחה, ברמה הטובה ביותר.

   

  אבנים – מעצבים ומקימים אתרי הנצחה

  הצוות שלנו בחברת אבנים מורכב מאמנים ייחודיים באיכותם. הכוללים אמן ופסל באבן, אדריכל לשעבר של קרן קיימת לישראל, ומנהל ואחראי עבודות באבן טל חזן. אשר פועלים ככל יכולתנו לספק לכם את אתר ההנצחה המכבד והנאה ביותר.
  אנו מתמחים במגוון רחב של עיצובים שונים של אתרי הנצחה מיוחדים. הצוות המקצועי בבית המלאכה שלנו, פועל על מנת לספק לכם את התוצאה הטובה ביותר, ביסודיות, מקצועיות ומתוך השליחות שלנו לבצע את עבודתנו בכבוד. אנו נשמח להזמין אתכם לביקור בבית המלאכה שלנו, לסיור עשיר במידע ודוגמאות. על מנת שתוכלו לראות בעצמכם איך ואיכן הקסם של הקמת אתרי הנצחה קורה.
  צרו קשר כבר היום לשיחת ייעוץ, שתהווה את הצעד הראשון והנכון ביותר, למפעל ההנצחה שלכם.

   


   WhatsApp-Image-2018-12-04-at-09.24.55

   צרו קשר לפרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי