פיסול אומנותי

  פיסול סביבתי הוא פיסול היוצר או משנה את הסביבה עבור הצופה, בניגוד להצגה פיגורלית או מונומנטלית בפני הצופה. או במילים אחרות פיסול שלוקח בחשבון את הסביבה ויוצר ביחד איתה הרמוניה עבור המבקרים והצופים.
  תכונה שכיחה של פסלים סביבתיים גדולים יותר היא שניתן למעשה להיכנס או לעבור דרך הפסל ולהיות מוקף בו באופן חלקי או מלא. כמו כן, פסל סביבתי עשוי להיות מתוכנן ליצור צללים או השתקפויות, או לצבוע את האור באזור שמסביב.

  המקור של פיסול סביבתי

  פיסול אומנותי הינו ביטוי של האמנות של המאה ה-20 שנועדה לערב או להקיף את הצופים ולא רק להציג מולם. השיטה התפתחה כחלק מזרם אמנותי גדול יותר שביקש לשבור את הדיכוטומיה ההיסטורית בין חיים לאמנות. הפסל הסביבתי יכול להשתמש כמעט בכל מדיום, מבוץ ואבן ועד אור וצליל. כל זאת במטרה לבטא אמירה כלשהי באמצעים ידידותיים לסביבה.

  סוגים שונים של פיסול סביבתי

  פיסול סביבתי הינו מונח רחב, שמתייחס לאינספור פעולות עיצוב ופיסול של אבנים או חומרים ידידותיים לסביבה, אח מחומרים ממוחזרים. הסוגים הפופולאריים ביותר של פיסול סביבתי, כוללים בדרך כלל עיצובים כגון :
  – פסלים משולבים עם הצמחייה
  – מיצבים גדולים
  – פסלים ממוצרים וחומרים ממוחזרים
  – פיסול ואנדרטאות סביבתיות

  חברת אבנים הכתובת שלכם לפיסול סביבתי

  חברת אבנים בהנהלתו של טל חזן, מתמחה במגוון רחב של עבודות ופיסול באבן. החברה עושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, באמצעות אנשי המקצוע והאמנים המוכשרים ביותר בתחום הפיסול בארץ. כל זאת על מנת לספק לכם פסל סביבתי שמתאים ועולה על הציפיות שלכם. הצוות המקצועי של חברת אבנים מתייצב עבורכם ופועל ביסודיות, מקצועיות ומתוך השליחות לספק את העבודה האיכותית ביותר. בעזרת ניסיון של שלושים שנים, הצוות שלנו ישמח לשרת אתכם בכל צעד הקשור לפיסול סביבתי ובכל מקום שתבחרו. חברת אבנים רוצה להזמין אתכם לבית המלאכה שלנו, שם תוכלו לחזות במו עיניכם בעבודת הפיסול שלנו בזמן אמת. צרו עימנו קשר כבר היום לתיאום סיור בבית המלאכה שלנו, על מנת שתוכלו לראות בעצמכם כיצד הקסם שלנו מתרחש.

   


   WhatsApp-Image-2018-12-04-at-09.24.55

   צרו קשר לפרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי