תהליך הפיסול

  פסלים הם אחת מצורות האמנות החזותיות העתיקות ביותר שקיימות ואחת הצורות הנראות לציבור של יצירות אמנות. פסלים הם יותר מסתם חפצים יפים, הם עוזרים לנו ללמוד על תרבויות עתיקות ולהבין את ההיסטוריה או לציין אנשים ואירועים חשובים. פיסול סביבתי הוא סוג של פיסול, שמתחשב ומערב את הסביבה. זאת על מנת ליוצר הרמוניה של מראות ועיצובים עבור קהל המבקרים.
  ישנם סוגים רבים של פסלים סביבתיים, היכולים להגיע בצורות וגדלים שונים. בהתאמה למיקום והאמירה שהם אמורים להקרין. הקמה, עיצוב ופיסול של פסלים סביבתיים מצריכה צוות מיומן של פסלים, אמנים, אדריכלים ובנאים. אשר פועלים יחדו על מנת לספק לכם פסל סביבתי ברמה הטובה ביותר.

  התהליך לפיסול סביבתי כולל מספר תהליכים שונים, כמו למשל גילוף. תהליך נוסף שבניגוד לגילוף, הטכניקה הפיסולית העיקרית האחרת, שבה חלקים של חומר קשה נחתכים כדי לעצב צורה כלשהי. בניגוד לגילוף, תיקונים אפשריים במהלך העבודה, והתוצאה של חמר שרוף או שעווה משומרת. אינה קבועה כמו גילוף באבן או בעץ. עם זאת, ניתן לשחזר עבודה מפוסלת באבן על ידי הצבעה (העברת הפרופורציות של הדגם לגוש האבן באמצעים מכאניים) או במתכת על ידי יציקה. אין לבלבל בין עבודות גמורות בדגם חימר או שעווה . דגמי שעווה קטנים או חמר המשמשים כשרטוטים מקדימים לגילופים גדולים, או דגמים קטנים ויחסית מוגמרים, המשמשים להצגת הצעות לפרויקטים גדולים במיוחד של פיסול סביבתי. התהליך ארוך ומסובך ומצריך את ידיהם המיומנות של צוות מומחים.

  אבנים – הכתובת שלכם לפסלים סביבתיים

  בית המלאכה אבנים בהנהלת טל חזן, הוקם לפני מעל לחמש עשרה שנים וכולל צוות קטן אך איכותי ביותר. לצוות בבית המלאכה שלנו ישנם את הכלים הטובים ביותר, לצד המיומנות והידע הדרושים על מנת לספק לכם פסלים לסביבה ברמה הגבוה ביותר בארץ. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר לשיחת ייעוץ, או לבוא להתרשם מבית המלאכה שלנו. לשבת ולדבר ולראות מה אתם צריכים ואיך אנו יכולים לעזור לכם, ולקחת את הרעיון שלכם ולרקום לו עור וגידים. בדרך לפסלים סביבתיים ברמה ללא מתחרים ובמחיר המשתלם ביותר.


   WhatsApp-Image-2018-12-04-at-09.24.55

   צרו קשר לפרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם


    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי